Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, KTSO Meclis Başkan Yardımcısı Halit Sucuoğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Eroğlu T.C. Kırklareli Valiliği tarafından düzenlenen “30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıldönümü Kutlama Töreni”ne katıldı.30 Ağustos 2019 Cuma günü saat 09.00’da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasını takiben Atatürk Anıtı’na; Kırklareli Valiliği, Garnizon Komutanlığı ve Kırklareli Belediye Başkanlığı çelenkleri konuldu. Ardından Kırklareli Valisi Osman Bilgin ile beraberindekiler, Kırklareli Valiliği makamında tebrikleri kabul ettiler.
Kırklareli Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’ndaki “30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıldönümü Kutlama Töreni” saat 10.00’da Kırklareli Valisi Osman Bilgin’in törene katılanları bayramını kutlaması ile başladı. Saygı Duruşu’nda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. “30 Ağustos Zafer Bayramı” ile ilgili şiirler okundu. Kutlama programı askeri birliklerin geçiş töreni ile sona erdi.
“30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıldönümü Kutlamaları” kapsamında Kırklareli Valisi Osman Bilgin’in evsahipliğinde; kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum kuruluşu mensupları, odalar, bankalar, dernekler ve mesleki kuruluş temsilcilerinin katılımı ile saat 11.00’de Kırklareli İl Özel İdaresi Fuar Salonu’nda (Cazibe Merkezi) Zafer Bayramı Resepsiyonu düzenlendi.
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıldönümü Kutlama Törenleri’ne katıldı
![](https://kirklarelitso.org.tr/wp-content/uploads/2019/08/1-23-1024x683.jpg)
Önceki yazı
“Büyük milletimiz tarih boyunca Bayrak, Vatan ve Bağımsızlık gibi değerlerinden asla vazgeçmemiştir”
Sonraki yazı
Hicri Yılbaşı ve Muharrem Ayımız Mübarek Olsun
Son Yazılar
- “Basın Mensuplarımız Demokrasimizin Güçlenmesine Büyük Bir Katkı Sağlamaktadır” 24 Temmuz 2024
- AVRUPA KOBİ HAFTASI – GENÇ START-UP YARIŞMASI HAKKINDA 23 Temmuz 2024
- Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, “Dereköy ve Malko Tırnovo Sınır Kapılarının Karşılıklı Modernizasyon Proje Toplantısı”na katıldı 23 Temmuz 2024
- Başkanlarımız Soner Ilık ile İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı Ağırladı 18 Temmuz 2024
- Babaeski Kaymakamı Şenol Levent Elmacıoğlu’dan, Odamıza Veda Ziyareti 18 Temmuz 2024
Kategoriler
- Bilgiler (2)
- Duyurular (231)
- Gelişen Kent Kırklareli (11)
- Genel (1)
- İhracat (5)
- silider (1.559)
- Turizm (1)
- Turizm Kenti Kırklareli (3)
- Uncategorized (23)
- Üretim Kenti Kırklareli (3)
- Yaşayan Kent Kırklareli (2)
- yenislider (6)