Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın değerli üyeleri ve web sitemizin kullanıcıları, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize ve kentimize daha iyi hizmet verebilmek adına içinde bulunduğumuz yenilenme süreci devam etmektedir. İlimizi en iyi şekilde temsil edecek ve üyelerimizin oda hizmetlerinden kolayca yararlanabilmesi hedefiyle kullanıcı dostu bir site ortaya koyacağız. Bu bağlamda yeni web sitemizin içerik geliştirmeleri halen devam ediyor. Bu süre zarfında web sitemizde yer alan bazı bağlantılara ulaşamayabilir, bazı hizmetlerden on-line ortamda faydalanamayabilirsiniz. Web sitemiz tamamlandığında siz değerli kullanıcılarımızla duyuracağız. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.
Web Sitemiz Yayında
![](https://kirklarelitso.org.tr/wp-content/uploads/2018/07/wec-1024x612.jpg)
Önceki yazı
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticileri İstanbul’da Temaslarda Bulundu
Sonraki yazı
Son Yazılar
- “Basın Mensuplarımız Demokrasimizin Güçlenmesine Büyük Bir Katkı Sağlamaktadır” 24 Temmuz 2024
- AVRUPA KOBİ HAFTASI – GENÇ START-UP YARIŞMASI HAKKINDA 23 Temmuz 2024
- Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, “Dereköy ve Malko Tırnovo Sınır Kapılarının Karşılıklı Modernizasyon Proje Toplantısı”na katıldı 23 Temmuz 2024
- Başkanlarımız Soner Ilık ile İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı Ağırladı 18 Temmuz 2024
- Babaeski Kaymakamı Şenol Levent Elmacıoğlu’dan, Odamıza Veda Ziyareti 18 Temmuz 2024
Kategoriler
- Bilgiler (2)
- Duyurular (231)
- Gelişen Kent Kırklareli (11)
- Genel (1)
- İhracat (5)
- silider (1.559)
- Turizm (1)
- Turizm Kenti Kırklareli (3)
- Uncategorized (23)
- Üretim Kenti Kırklareli (3)
- Yaşayan Kent Kırklareli (2)
- yenislider (6)