Uzun süredir paydaşımız olan ve geçtiğimiz yıl imzaladığımız protokol ile pek çok eğitim ve projeyi birlikte hayata geçirdiğimiz Habitat Derneği’nin uygulayıcı kuruluş olduğu “Kız Kardeşim Projesi Gezici Eğitim Tırı” 7-8 Kasım / Kırklareli – Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda olacak. Lobi çalışmalarımız ile 30 Proje İli arasına dahil ettiğimiz Kırklarelimiz, şimdi Eğitim Tırı güzergahında olan 12 İl arasında yer alıyor.Habitat Derneği ile olan protokolümüz çerçevesinde bugüne kadar Pınarhisar, Kaynarca ve Merkez ilçemizde kadınlara yönelik İnternet Okuryazarlığı ve E-Devlet Uygulamaları, Çocuklara Yönelik Kodlama Eğitimleri gerçekleştirmiş ve ilimizde 150’nin üzerinde insana eğitim vermiştik. “Kız Kardeşim Projesi” kapsamında eğitimlerimiz devam ediyor.
Kadınların ekonomik ve sosyal konumlarının güçlendirilmesi hedefiyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Coca-Cola, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Habitat Derneği ortaklığında hayata geçirilen proje kapsamında ilimizi ziyaret edecek eğitim tırında kadınlara yönelik “Ebeveyn ve Bilgi Güvenliği Eğitimi” verilecektir.
Eğitime katılmak isteyen kadınların https://form.jotform.com/92342943417964 linkinden başvuruda bulunmaları gerekiyor.
“Kız Kardeşim Projesi Gezici Eğitim Tırı” 7-8 Kasım 2019 tarihlerinde Kırklareli’nde!
![](https://kirklarelitso.org.tr/wp-content/uploads/2019/09/1-20.jpg)
Önceki yazı
KTSO Başkanı Soner Ilık, TOBB, Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında kurulan “Facebook İstasyon”un açılışına katıldı
Sonraki yazı
KTSO Başkanı Soner Ilık, Vestel Bayi’nin açılış kurdelesini kesti
Son Yazılar
- “Basın Mensuplarımız Demokrasimizin Güçlenmesine Büyük Bir Katkı Sağlamaktadır” 24 Temmuz 2024
- AVRUPA KOBİ HAFTASI – GENÇ START-UP YARIŞMASI HAKKINDA 23 Temmuz 2024
- Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, “Dereköy ve Malko Tırnovo Sınır Kapılarının Karşılıklı Modernizasyon Proje Toplantısı”na katıldı 23 Temmuz 2024
- Başkanlarımız Soner Ilık ile İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı Ağırladı 18 Temmuz 2024
- Babaeski Kaymakamı Şenol Levent Elmacıoğlu’dan, Odamıza Veda Ziyareti 18 Temmuz 2024
Kategoriler
- Bilgiler (2)
- Duyurular (231)
- Gelişen Kent Kırklareli (11)
- Genel (1)
- İhracat (5)
- silider (1.559)
- Turizm (1)
- Turizm Kenti Kırklareli (3)
- Uncategorized (23)
- Üretim Kenti Kırklareli (3)
- Yaşayan Kent Kırklareli (2)
- yenislider (6)