Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın katılımı ile Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılan “Toplu Açılış Töreni”ne katıldı.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın ziyareti ile ilgili olarak açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık şunları kaydetti:

“T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih Kacır, Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki “Toplu Açılış Töreni” ile sanayicilerimiz ile gerçekleştirilen “İstişare Toplantısı”na katılmak üzere 18 Kasım 2023 Cumartesi günü ilimize geldi. Erdoğanlar Alüminyum Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi fabrika sahasında saat 11.30’da düzenlenen törende; BTS Metal San. ve Tic. Ltd., Şti., Trakya Grup Plastik Alüminyum ve Cam San. Tic. Ltd. Şti., Senser Tekstil Halı İmalat San. Tic. Ltd. Şti., Oypar Balatacılık Yedek Parça ve Sanayi Tekerlekleri İmalat San. Tic. Ltd. Şti., Edsa Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti., Maya Family Pet Ürünleri A.Ş., SML Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., Legend Kimya San. ve Tic. A.Ş., Net İnşaat Dan. Müh. A.Ş., Hamdi Baybörü, Ekomas Enerji Elektrik Üretim ve Dağıtım A.Ş., Betsan Cam Seramik Sanayi ve Tic. A.Ş., Erdoğanlar Alüminyum San. ve Tic. A.Ş., Refkar Soğutma ve Isı Transfer Cihazı San. Tic. Ltd. Şti., Best Kale Cıvata Makine Tic. ve San. A.Ş., Kar Gıda İnş. Spor Mal. ve Giyim San. Tic. Ltd. Şti., Doleks Doğal Kauçuk Ürünler İml. San. Tic. A.Ş., İmka İplik Tekstil İşletmeleri Sanayi ve Dış Tic. A.Ş. ve Yalçınlar Alüminyum Kom. Plas. İnş. ve Rek. Ürün. San. Tic. Ltd. Şti.’nin açılışını yaptı. Düzenlenen “Toplu Açılış Töreni”nin ardından Arven İlaç San. ve Tic. A.Ş.’de çalışan işçilerle birlikte öğle yemeği yedikten sonra Edsa Tekstil Tic. ve San. Ltd. Şti.’de sanayicilerimizin yer aldığı “İstişare Toplantısı”na katıldık. İlimizde çeşitli ziyaretlerde bulunan T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih Kacır’a teşekkür ederim.”