Meclis Başkanımız İsmail Hakkı Özsan, TOBB Kırklareli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Recep Çotuk, Başkan Yardımcıları Emre Eren, Doğukan Yelman, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Alıpatar, Mustafa Beşer, Erim Bayraktar ile Mert Cömert’i ağırladı. Oda olarak üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

* Meclis Başkanımız İsmail Hakkı Özsan; “İlimizde sanayinin gelişmesine ve istihdamın artırılmasına büyük bir önem veriyoruz”

Her zaman Genç Girişimcileri desteklediklerini belirten Meclis Başkanımız İsmail Hakkı Özsan; “Kırklareli’nin hem sanayisinin gelişmesine hem de istihdamının artmasına yönelik yapılan çalışmalara büyük önem veriyoruz. Değişen piyasa koşullarına hızlı uyum yetenekleri, işsizliğin azaltılması ile yeni iş alanlarının oluşmasına olanak sağlamaları ve ekonomiye dinamizm katmaları sebebiyle genç girişimcilerimiz, ilimiz ve ülkemiz ekonomisi için çok değerli buluyorum ve tüm imkânlarımızla onların yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Girişimci bir oda olarak yürüttüğümüz lobi faaliyetlerimiz kapsamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde ve Habitat Derneği ortaklığı ile hayata geçen 17 Girişimcilik Merkezi’nden bir tanesi olarak Edirne ve Tekirdağ’ı da kapsayan “Bölgesel Topluluk Merkezi olan İstasyon Kırklareli”yi şehrimize kazandırdık. Genç girişimcilerimize toplumun her kesiminden destek olunması ile ilimizin, ülkemiz genelinde daha da tanınır hale gelmesine büyük katkısı olacağına inanıyor ve herkesin desteklerini bekliyoruz” dedi.