Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, Meclis Başkanımız İsmail Hakkı Özsan ile Meclis Üyemiz Cengiz Alıpatar, Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’ı ziyaret ederek, bu yıl 17’ncisini düzenleyecekleri “Biga Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı”nın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

* Biga KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan; “Ortak yapılacak olan çalışmalara katkı vermeye hazırız”

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, Meclis Başkanımız İsmail Hakkı Özsan ile Meclis Üyemiz Cengiz Alıpatar’a teşekkür ederek; “Bize düşen fikir ortaklığında ve farklı proje desteklerinde yanınızda olmak istiyoruz. Bu konuda her türlü katkıyı sağlamaya hazırız. Kırklareli, Türkiye’nin Avrupa’ya ve Avrupa Birliği’ne açılan iki tane kapısından birisi durumunda bulunuyor. Kırklareli’nin hem İstanbul’a yakınlığı hem de bunun yanında bakir kalabilme gibi önemli bir özelliği var. İnsanlar artık bakir yer özlemini de fazlasıyla yaşıyorlar. Son zamanlarda yapılan ulaşım imkanlarıyla daha da yakınlaşmış olması ile bunları birleştirdiğimiz zaman kıymetli bir kaynağa sahip olduğunu görüyorum. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetimi inşallah bu kaynağı kullanarak, marka değerlerini daha da güçlendirip, önümüzdeki süreçte çok daha ileri noktalara taşıyacaktır” dedi.