“Dünya Türk İş Konseyi’nin (DTİK) 10. Seçimli Genel Kurulu”nda Bulgaristan Temsilciliği’ne seçilen Odamız Üyesi Gökhan Tanır, iş ortağı da olan Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık’a verdiği destekten ve gösterdiği güvenden dolayı “Teşekkür Ziyareti”nde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette açıklamada bulunan Dünya Türk İş Konseyi Bulgaristan Temsilcisi Gökhan Tanır; “İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 15-16 Eylül 2023 tarihlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlarımız ve Delegelerimizin katılımı ile düzenlenen “Dünya Türk İş Konseyi’nin 10. Seçimli Genel Kurulu”nda yapılan seçimlerde Bulgaristan Temsilcisi olarak seçildim. Üyesi bulunduğum Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetim Kurulu Başkanı ve benim de iş ortağım olan Sayın Soner Ilık bu süreçte bana büyük destek verdi. Bu görevi başarı ile yerine getireceğime olan inancını her ortamda dile getirdi. Kendisine desteklerinden ve güveninden dolayı teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Bulgaristan’daki Türk İş İnsanlarımız ile birlikte ticaretten daha fazla pay alan, bölgemizde ekonomik oluşumları kendi yararımız doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir vizyonla yolumuza devam edeceğiz. Yapacağımız tüm çalışmalarımızı; ekonomik ve ticari hayatın her yönüyle geliştirilmesini desteklemek gayesiyle yürütmek en öncelikli görevimiz olacaktır. Bu anlayış ve duygularla; seçim sürecimiz boyunca bizlerin yanında olan ve seçimlerimizin sağlıklı bir şekilde neticelenmesi için katkı veren herkese; şahsıma güvenerek benim ve ekibimin yanında olan dostlarıma ve arkadaşlarıma, sonsuz şükranlarımı iletiyor; yapılan seçimlerin başta ülkemiz olmak üzere bölgemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.