Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Burak Özlek, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı’yı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için oda olarak bugüne kadar yaptığımız ve önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğimiz çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

* Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şapçı; “Fikir ortaklığında ve proje çalışmalarında her türlü çalışmaya katkıda bulunmaya hazırız”

Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Burak Özlek’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı şunları kaydetti:

“Oda Başkanımız ve Yönetim Kurulu’nun idaresinde ve vizyonunda Kırklareli’de ekonomik canlanmanın arttığı görülmektedir. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak kendimize düşen fikir ortaklığında ve proje çalışmalarında yanlarında olmak istiyoruz. Bu konuda her türlü katkıyı sağlamaya hazırız. Kırklareli, Türkiye’nin Avrupa’ya ve Avrupa Birliği’ne açılan iki tane kapısından birisi durumunda bulunuyor. Kırklareli’nin hem İstanbul’a yakınlığı hem de bunun yanında bakir kalabilme gibi önemli bir özelliği var. İnsanlar artık bakir yer özlemini de fazlasıyla yaşıyorlar. Son zamanlarda yapılan ulaşım imkanlarıyla daha da yakınlaşmış olması ile bunları birleştirdiğimiz zaman kıymetli bir kaynağa sahip olduğunu görüyorum. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetimi inşallah bu kaynağı kullanarak, marka değerlerini daha da güçlendirip, önümüzdeki süreçte çok daha ileri noktalara taşıyacaktır. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak da bölgemizi cazibe merkezi haline getirecek olan tüm çalışmaları sürdürmeye ve desteklemeye devam edeceğiz.”