Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık’ı ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş ile bir önceki dönem AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Dış İlişkiler Komisyonu Üyeliği’nin Hayırlı olması temennisinde bulundular.

AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, devlet kurumlarının Kırklareli’ye yaptığı ve yapmayı planladığı yatırımlar hakkında Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık’a bilgiler vererek, görüş alışverişinde bulundu. Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini ifade eden AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, parti programlarında bu konuya geniş yer ayırdıklarını ve özellikle Trakya Bölgesi’nde yapılması gerekenlerle ilgili çalışmalarının olduğunu söyledi. Trakya Bölgesi’nin üretimin her alanında ülke ekonomisine büyük katkısı bulunduğunu ifade etti. Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna değinen AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da Kırklareli’de istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğüne vurgu yaptı. Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık ile Yönetim Kurulumuz ve Meclis Üyelerimizi tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş ile bir önceki dönem AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler’i ağırlamaktan son derece memnun kaldığını ifade ederek, oda olarak bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.