Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Serkan Keser, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun, Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık ile Başkan Yardımcımız Serkan Keser’e teşekkür ederek, faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Yapılacak olan ortak çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.

* Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık; “Eğitime yapılan yatırım, topluma yapılan yatırımdır”

Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık; “Bir ülkenin kalkınması, o ülke halkının gelişmesine sıkı sıkıya bağlıdır. İnsanları geliştirmek, onlara kalkınmaya uygun davranışlar kazandırmak da ancak eğitimle olur. Eğitim ve geliştirme, verimliliği koruyan ve çalışanların gelecekteki işlerine hazırlanmasına destek veren bir unsurdur. Eğitime yapılan yatırım, bireye, örgüte ve sosyal sorumluluk gereği topluma yapılan yatırımdır. Eğitime yapılan yatırımların artması, insan ya da emek faktörüne verilen önemin arttığının ve bu faktörün verimlilik üzerindeki etkisinin her geçen gün daha farkında olduğunun bir göstergesidir.

Çocuklarımız, gençlerimiz bizlerin yarınları, umutlarıdır. Bu nedenle onlara sağladığımız her imkân, her yatırım ülkemizin gelişimine yaptığımız yatırımdır ve her fırsatta ifade ettiğimiz gibi değerini yitirmeyen ve her zaman kazandıran yatırım eğitime yapılan yatırımdır.

Yarınlarımızı teslim edeceğimiz çocuklarımızın, gençlerimizin kişisel, sosyal ve kültürel yönde yetişmesinde, topluma faydalı birer fert olarak kazandırılmasında değerli öğretmenlerimize çok büyük görevler düşmektedir. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, olarak okullarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ilimiz ve bölgemizin eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasında aynı çabayı göstermeye devam edeceğiz” dedi.