Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Serkan Keser ile Meclis Üyemiz Fırat Altıntel, Kırklareli Valisi Birol Ekici başkanlığında Kırklareli Valiliği Atatürk Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen “Kırklareli OSB Müteşebbis Heyeti ve Yönetim Kurulu Toplantısı”na katıldı.

* Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık; “Yatırımcılarımızı Kırklareli Organize Sanayi Bölgemize yatırım yapmaya bekliyoruz”

Tüm yatırımcıları Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırım yapmaya davet eden Yönetim Kurulu Başkanımız Soner Ilık; “Valimiz sayın Birol Ekici’nin başkanlığında, Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla Valilik Atatürk Toplantı Salonu’nda “Kırklareli OSB Müteşebbis Heyeti ve Yönetim Kurulu Toplantısı” yapıldı.
İlklerin Organize Sanayi Bölgesi olan ve her geçen gün gelişerek büyüyen, ilimizin ekonomisine ve istihdamına çok büyük katkılar sağlayarak yatırımcıların gözdesi olan Kırklareli Organize Sanayi Bölgemize herkesi yatırım yapmaya davet ediyorum. Oda olarak amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız her platformda Kırklareli Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Kırklareli Organize Sanayi Bölgemizin gelişimi için gayret gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.