Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, seçim çalışmaları kapsamında ziyarette bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Milletvekili Adayları Nur Aybüke Baybaş, Gamze Fazlıoğlu Bozdemir, Alaattin Ersan Şenyiğit, MHP MYK Üyesi Derya Bulut, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Cihan Alkan ile teşkilat mensuplarını ağırladı.

Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsnü Güngör Akarca, Recep Bars, Aytaç Yüce, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri Ahmet Eroğlu ile Bahadır Sucuoğlu’da yer aldı.

Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’nin ekonomik potansiyelinin artması ve gelişimi için iş dünyasının taleplerini ileterek; “Odamıza gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretlerinizden dolayı Yönetim Kurulum ve Meclis Üyelerim adına teşekkür ediyorum. 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan ülkemiz ve milletimiz için büyük önem arz eden seçimler de başarılar diliyorum” dedi.

Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna vurgu yapan MHP Kırklareli Milletvekili Adayları Nur Aybüke Baybaş, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu anlamda Kırklareli’de istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade etti. Gerçekleştirdikleri üstün gayret ve çalışmalarından dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.