Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Adayı Vecdi Gündoğdu, CHP Kırklareli İl Başkanı Gürcan Saatçı ile teşkilat mensupları, seçim çalışmaları kapsamında Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser’i ziyaret etti. Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Recep Bars ile Meclis Üyesi Gürkan Oras’da yer aldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekili Adayı Vecdi Gündoğdu’ya Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kırklareli’nin ekonomik potansiyelinin artması ve gelişimi için iş dünyasının taleplerini ileterek; “Ülkemiz ve milletimiz için büyük önem arz eden 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan seçimler de başarılar diliyorum. Odamızı ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sivil Toplum Kuruluşlarının öneminin çok büyük olduğuna vurgu yapan Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekili Adayı Vecdi Gündoğdu; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu anlamda Kırklareli’de istihdamın arttırılması ve, ekonominin canlanması için gösterdiği büyük gayret ve çalışmalarından dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’ni tebrik ederek başarılar diledi.