İYİ Parti Kırklareli Milletvekili Adayı Türker Yörükçüoğlu, İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Volkan Akman ile teşkilat mensupları, seçim çalışmaları kapsamında Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı ziyaret etti. Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsnü Güngör Akarca ile Recep Bars’da yer aldı.

Kırklareli’nin ekonomik potansiyelinin artması ve gelişimi için iş dünyasının taleplerini ileten Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, İYİ Parti Kırklareli Milletvekili Adayı Türker Yörükçüoğlu’na Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunarak; “İlimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Odamızı ziyaretinizden dolayı Yönetim Kurulum ve Meclis Üyelerim adına teşekkür ediyorum. 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan ülkemiz ve milletimiz için büyük önem arz eden seçimler de başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti Kırklareli Milletvekili Adayı Türker Yörükçüoğlu yaptığı açıklamasında; Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna vurgu yaparak, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu anlamda Kırklareli’de istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade etti. Gerçekleştirdikleri üstün gayret ve çalışmalarından dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.