Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Adayı Ahmet Gökhan Sarıçam, AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Bahadır Kovankaya, bir önceki dönem AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler ile teşkilat mensupları, seçim çalışmaları kapsamında Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı ziyaret etti. Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serkan Keser ile Burak Özlek, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsnü Güngör Akarca, Recep Bars ve Disiplin Kurulu Üyesi Mehmet Ecer’de yer aldı.

Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden AK Parti Kırklareli Milletvekili Adayı Ahmet Gökhan Sarıçam, parti programlarında bu konuya geniş yer ayırdıklarını ve özellikle Trakya Bölgesi’nde yapılması gerekenlerle ilgili çalışmalarının olduğunu söyledi. Üretimin her alanında Trakya Bölgesi’nin ülke ekonomisine büyük katkısı bulunduğunu ifade etti.

Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğuna değinen AK Parti Kırklareli Milletvekili Adayı Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade etti. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Kırklareli Milletvekili Adayı Ahmet Gökhan Sarıçam ile beraberindekileri ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi. Kırklareli’nin ekonomik potansiyelinin artması ve gelişimi için iş dünyasının taleplerini aktararak; “14 Mayıs seçimleri ülkemiz ve milletimiz için büyük önem arz ediyor. İlimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Odamızı ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Seçimlerde başarılar diliyoruz” dedi.