Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Birol Ekici başkanlığında Tekirdağ Valiliği Toplantı Salonu’nda yapılan “Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu 2023 Yılı İlk Toplantısı”na katıldı.

Düzenlenen toplantıya; Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kırklareli Valisi Birol Ekici, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Aydın Karakoç, Edirne TSO Başkanı Sezai Irmak, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Kalkınma Ajansı Uzmanları katıldı.

Toplantı bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesi ile başladı. Ardından Ajansın 2022 Yılı Faaliyet Raporu ve 2023 Yılı Proje Teklif Çağrısı Sonuçları görüşüldü. Toplantının son kısmında ise Genel Sekreter Mahmut Şahin tarafından Yönetim Kurulu Üyeleri’ne “2019 Yılı Turizmin Geliştirilmesi ve Çeşitlendirilmesi Mali Destek Programı” kapanış raporu sunumu ile depremzedeler yararına yapılan faaliyetler ve bağışlanması düşünülen demirbaşlar hakkında bilgi verildi. Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.