Değerli Üyemiz;

Trakya Verimlilik Platformu tarafından uygulanmakta olan “Trakya’nın Verimli KOBİ’leri Projesi”, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali iş birliği çerçevesinde finanse edilmekte, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenmektedir. Uygulama süresi üç yıl olan proje boyunca KOBİ’lere yönelik kapasite artırma faaliyetleri düzenlenmektedir.

Proje kapsamında KOBİ’lere yönelik düzenlenecek “Yalın Yönetim ve Yalın Üretim Teknikleri Eğitimi” 8-9-10 Mart 2023 tarihlerinde Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecektir.
Yalın Yönetim ve Yalın Üretim, en az israf ile en fazla değeri üretmenin yollarını araştırmayı ve herkesin katılımı ile her alanda yürütülen sürekli iyileştirme çalışmaları ile sağlıklı ve karlı bir büyümeyi hedefleyerek sürdürülebilirliği amaçlamaktadır.
Yer: Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası
Eğitim Tarihi: 8-9-10 Mart 2023
Eğitmen: Burcu Vural
Başvuru: Eğitim başvuruları 6 Mart 2023 Pazartesi günü akşamına kadar kabul edilecektir. Eğitim kontenjanı 15 kişi olarak belirlenmiştir.
Katılımcı: Eğitimin hedef kitlesi firmalarda üretim, kalite, üretim destek, metot, sürekli iyileştirme vb. bölümlerinde çalışan yönetici, uzman ve mühendisler olup her firmadan bir katılımcı ile sınırlıdır.
Sertifika: Trakya Verimlilik Platformu Eğitim Katılım Belgesi katılımcıların başvuru yaptıkları e-posta adreslerine dijital olarak gönderilecektir.
Önemli Not: Eğitimlerimiz, Trakya Bölgesi’nde (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ), İmalat Sanayi’nde faaliyet gösteren KOBİ’lere yöneliktir. (Avrupa Birliği KOBİ tanımına göre 250 kişiden az çalışan istihdam eden, yıllık net satış hasılatı veya mali bilançosundan herhangi biri 400 milyon lirayı aşmayan işletmeler KOBİ olarak tanımlanmaktadır.)