Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, S.S. Lüleburgaz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurulu’nda üyelerinin teveccühü ile tekrardan seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özkan’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

S.S. Lüleburgaz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Özkan; “Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzda üyelerimizin büyük teveccühü ile girdiğimiz seçimlerde güven tazeleyerek tekrardan yönetime seçildik. Kooperatifimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üyelerimizin sesi olmaya devam edecektir” dedi.

Seçimlerde üyelerinin teveccühü ile tekrardan göreve seçilen S.S. Lüleburgaz Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahri Özkan’ı tebrik eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, üyelerinin yararına hayırlı hizmetlerde bulunacağına duydukları inancı ifade ederek, başarılar dilediler.