Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası (LTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli’yi ziyaret etti. Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak olan ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

* Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli; “Kırklareli’de istihdamı arttırmak için her türlü ortak çalışmayı yapmaya hazırız”

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlhami gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a teşekkür ederek; “Yapacağımız ortak çalışmalar ile Kırklareli’de ekonomik canlanmanın artacağına inanıyorum. Bize düşen fikir ortaklığında ve farklı proje desteklerinde iş birliğine hazırız. Kırklareli, Türkiye’nin Avrupa’ya ve Avrupa Birliği’ne açılan iki tane kapısından birisi durumunda bulunuyor. Kırklareli’nin hem İstanbul’a yakınlığı hem de bunun yanında bakir kalabilme gibi önemli bir özelliği var. İnsanlar artık bakir yer özlemini de fazlasıyla yaşıyorlar. Son zamanlarda yapılan ulaşım imkanlarıyla daha da yakınlaşmış olması ile bunları birleştirdiğimiz zaman kıymetli bir kaynağa sahip olduğumuz ortada. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odamızın Yönetimi inşallah bu kaynağı kullanarak, marka değerlerini daha da güçlendirip, önümüzdeki süreçte çok daha ileri noktalara taşıyacak. Oda olarak bölgemizi cazibe merkezi haline getirecek olan tüm çalışmaları sürdürmeye ve desteklemeye devam edeceğiz” dedi.