Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Büyük Birlik Partisi (BBP) Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç, BBP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Ayşegül Kurtul, BBP Kırklareli Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nazlı Evren ile BBP Kırklareli Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı İrem Nur Dişçi’yi ağırladı.

Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç, Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğunu belirterek, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da Trakya’da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade etti. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç ile beraberindekileri ağırlamaktan son derece memnun kaldıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.