Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kırklareli İl Başkanı Engin Turan, DEVA Partisi Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Zerrin Dülger ile DEVA Partisi Kırklareli İl Başkan Yardımcısı Rifat Rafael Haleva’yı ağırladı. Ziyarette Kırklareli’nin mevcut durumu, sanayi, ticari ve ekonomik konuları, problemler, çözüm önerileri ve yerel gündem konuşuldu.

Ülkelerin kalkınmasının ve refah düzeyinin artmasının Ticaret ve Sanayi’den geçtiğini bildiklerini ifade eden DEVA Partisi Kırklareli İl Başkanı Engin Turan, Sivil Toplum Kuruluşları’nın öneminin çok büyük olduğunu ifade etti. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın da istihdamın artarak, ekonominin canlanması için lokomotif görevi gördüğünü ifade eden DEVA Partisi Kırklareli İl Başkanı Engin Turan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

DEVA Partisi İl Yönetimi’ni ağırlamaktan son derece memnun olduklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’deki üretim ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.