Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Yeni Yıl dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında şunları kaydetti:

“Daha iyiye ulaşmak için her yeni yıl, yeni başlangıçlara daha umutla baktığımız yeni bir fırsat penceresi olarak aralanır. Acısıyla tatlısıyla 2022 yılını bitirip umut ve beklentilerimizle 2023 yılına giriyoruz. Öncelikle yeni yıl tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ve refah getirsin. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak, 2023 yılına hem Kırklareli’mizi hem de temsilciliğini gururla taşıdığımız üyelerimizi daha iyi noktalara getirecek yeni bir vizyonla giriyoruz. Yeni yılda ülkemizin ve güzel kentimiz Kırklareli’mizin daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması hepimizin ortak temennisidir. Bunun içinde durmadan, yorulmadan ilimizin, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ederek halkımızın ve üyelerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretme çabası içerisinde olacağız. Üyelerimizle iletişimin ve Odamızın kurumsal yapısının daha güçlendirilmesini, Kırklareli’nin ekonomik ve toplumsal hayatının ilerlemesini temel alan amaçlarımızın desteklediği bu vizyonumuza ulaşmak önümüzdeki yeni yıllar için en büyük idealimizdir.

Yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm üyelerimiz ve hemşerilerimizle birlikte paylaşıyorum. Hep birlikte daha iyi bir yıl olması dileklerimle tüm halkımız başta olmak üzere Kırklarelili hemşerilerimizin ve camiamızın yeni yılını kutlar; başarının sürekli olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”