Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe Başkanı Nedim Bars ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vize İlçe Başkanı Serdar Gök, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına tekrardan seçilen Soner Ilık’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Recep Bars’ta yer aldı.

MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Nedim Bars ile MHP Vize İlçe Başkanı Serdar Gök yaptıkları açıklamalarında; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Soner Ilık başkanımızı ve ekibini tebrik ediyoruz. İlimiz ekonomisinin gelişmesi için yaptığı işler ortada. Gösterdiği gayret ve çabalar halkımız tarafından da büyük takdir görüyor. Başta oda üyeleri olmak üzere ilimize hayırlı olsun” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Milliyetçi Hareket Partisi Pınarhisar İlçe Başkanı Nedim Bars ile Milliyetçi Hareket Partisi Vize İlçe Başkanı Serdar Gök’e güzel temennilerinden dolayı teşekkür etti.