Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) bünyesinde hizmet vermekte olan “Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli”nde, Trakya Kalkınma Ajansı’nın “Genç İstihdamı Teması” kapsamında destek verdiği “Blockchain Ekosistemi” Etkinliği gerçekleştirildi.

Dijital Pazarlama Uzmanı Mete Ali Başkaya tarafından “Blockchain Ekosistemi” konusunda verilen eğitime; Kırklareli Üniversitesi öğrencileri ile Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Büro Personeli Hande Aktaş katıldı.

* Kırklareli’nin Girişimcilik Kültürü ve Ekosistemi, “Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli”nde geliştiriliyor

“Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli; “Girişimcilere ve KOBİ’lere Yönelik Eğitim”, “Mekan ve Mentorluk Desteği”, “e-ticaret”, “Dış Ticaret”, “Özel Girişimcilik” ve “Dijitalleşme Programları” gibi konularda destek sunan bir hizmet merkezidir. “Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli”nin amacı; Kırklareli’nde yer alan girişimcilerin, iş fikirlerinin hayata geçirilmesini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan girişimcilik desteklerini ve hizmetlerini vermek ve Kırklareli’ndeki Girişimcilik Kültürü’nü ve Ekosistemi’ni geliştirmektir.