Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı ziyarete eden, Yunanistan Edirne Konsolosu Aris Radiopoulos, Kosmos Vize Başvuru Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Yorgo Papalyaris, Kosmos Vize Başvuru Merkezi Genel Müdürü Fatma Baysan ile Yunanistan Edirne Konsolos Tercümanı Ayfer Demir “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Özlek’te yer aldı.

Yapılabilecek olan ticari işbirlikteliklerinin görüşüldüğü ziyarette Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Odanın çalışmaları ve Kırklareli’deki yatırım imkanları hakkında Yunanistan Edirne Konsolosu Aris Radiopoulos’a bilgiler verdi. İki ülke arasındaki iyi ilişkileri daha da geliştirmek için üzerlerine düşen her türlü göreve hazır olduklarını belirtti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ziyaretlerinden dolayı Yunanistan Edirne Konsolosu Aris Radiopoulos, Kosmos Vize Başvuru Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Yorgo Papalyaris, Kosmos Vize Başvuru Merkezi Genel Müdürü Fatma Baysan ile Yunanistan Edirne Konsolos Tercümanı Ayfer Demir’e teşekkür etti.