Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret eden, Kırklareli Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Memduh Yumurtacı, Müdür Yardımcıları İsmail Kırbak, İsmail Kumcu ile Alan Şefi Mürsel Tuzcu “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Meslek Liseleri’nde okuyan öğrencilerin eğitimlerini tamamladıktan sonra iş bulmada bir adım önde olduğunu ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Geleceğin Türkiye’sini inşa etmekte mesleki eğitimin öneminin farkındayız. Ülkemizde ve ilimizde sanayi hızla gelişiyor, Mesleki Eğitim ile yakın çevrede iş imkanının önü açılmış oluyor. Kırklareli’nde hali hazırda biri Özel, 4’ü Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren 800’den fazla firma mevcut. İlimizin ve Trakya yöresinin sanayi gelişimi hızla devam ediyor. Aldıkları kaliteli Mesleki Eğitim ile öğrencilerimiz yakın çevrelerinde iş bulma imkanına kavuşuyor. Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lise’mizdeki Atölyeler ve Laboratuvarlar ile Sanayi Sektörümüzün ihtiyacı için nitelikli elemanlar en iyi şekilde yetiştiriliyor” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Memduh Yumurtacı, Müdür Yardımcıları İsmail Kırbak, İsmail Kumcu ile Alan Şefi Mürsel Tuzcu’ya ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür etti.