Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, “Trakya Girişimcilik Haftası” etkinlikleri kapsamında Trakya Kalkınma Ajansı ile Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) iş birliğinde gerçekleştirilen “İş Fikri Geliştirme Eğitimi”ne katılan üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) bünyesinde hizmet vermekte olan “Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli”nde gerçekleştirilen buluşmada, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık “İş Fikri Geliştirme Eğitimi”nin tamamlanmasının ardından yapılan çekilişte sürpriz hediye almaya hak kazanan öğrencilere hediyelerini verdi.

Gerçekleştirilen programa; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatma Merve Gelep, Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Büro Personeli Hande Aktaş ile üniversite öğrencileri katıldı.

* “Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli”, Kırklareli’deki Girişimcilik Kültürü’nü ve Ekosistemi’ni geliştiriyor

“Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli; “Girişimcilere ve KOBİ’lere Yönelik Eğitim”, “Mekan ve Mentorluk Desteği”, “e-ticaret”, “Dış Ticaret”, “Özel Girişimcilik” ve “Dijitalleşme Programları” gibi konularda destek sunan bir hizmet merkezidir. “Bölgesel Topluluk Merkezi İstasyon Kırklareli”nin amacı; Kırklareli’nde yer alan girişimcilerin, iş fikirlerinin hayata geçirilmesini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan girişimcilik desteklerini ve hizmetlerini vermek ve Kırklareli’ndeki Girişimcilik Kültürü’nü ve Ekosistemi’ni geliştirmektir.