Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Hüsnü Güngör Akarca, Murat Acar, Recep Bars, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri Cengiz Alıpatar, Ahmet Eroğlu, Erdal Özlek, Atilla Akın, Kadir Duran, Serdar Dura, Eyüp Sultan Şenay, Oda Genel Sekreteri Fatma Merve Gelep ile Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Sebahattin Dönmez yer aldı.

Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Sivil toplum örgütlerinin faaliyet gösterdikleri bölgenin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli bir görev üstlenmesi açısından büyük bir öneme sahip olduğunu ifade eden Kırklareli Valisi Birol Ekici bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çeşitli çalışmalar yapabileceklerini ifade etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Valisi Birol Ekici’ye ziyaretinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür etti.