Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı ziyarete eden LÖSEV Kırklareli İl Temsilcisi Seher Erçek ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve LÖSEV Kırklareli İl Temsilciliği Üyesi Mustafa Bilik “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, ziyaretlerinden dolayı LÖSEV Kırklareli İl Temsilcisi Seher Erçek ile Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve LÖSEV Kırklareli İl Temsilciliği Üyesi Mustafa Bilik’e teşekkür etti.

“2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” dolayısıyla yapılan etkinlikler ve çalışmalar hakkında bilgiler veren LÖSEV Kırklareli İl Temsilcisi Seher Erçek oda ile yapılacak olan her türlü ortak çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.

* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın Lösemi ile mücadelelerinde yanlarındayız”

Lösemi’nin tedavi edilebilir bir hastalık olduğuna vurgu yapan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Lösemili Çocuklar Haftası, minicik bedenlerde olan kocaman yüreklerin sevgi ile kucaklaşacağı toplumsal farkındalığın oluşturulacağı bir haftadır. Lösemi tedavi edilebilen bir hastalıktır. Biliyoruz ki bu hastalıklarda en önemli tedavi moraldir. Bu da umutları yeşerten bir olgudur. Mutluluk en önemli ilaçlardan birisidir, onları mutlu ederek ve onlara destek olarak bu hastalığı yenebileceklerini bilmeliyiz. Bizlerde onların morallerini yükseltmek umutlarını yeşertmek için elimizden geleni yapmalıyız. Her şeyden önce bu bizim insani ve vicdani bir görevimizdir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın Lösemi ile mücadelelerinde yanlarındayız” dedi.