Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) Hizmet, Otel, Lokanta, M. Müşavir, Temizlik, Güvenlik, Eğitim, Sanat, Eğlence, Sağlık ve Güzellik işkolunda hizmet veren üyelerinin oluşturduğu 11. Meslek Komitesi, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık başkanlığında toplandı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Meclis Başkan Yardımcısı Jülide Başkur, Meclis Üyeleri Erhan Bilgiç, Muhammed Kaan Bağcı, 11. Meslek Komitesi Başkanı Gürcan Hatır, Başkan Yardımcısı Deniz Hüseyin Kaya, Komite Üyesi Çetin Toray ile Meslek Komitesi Üyeleri katıldı.

Toplantıya katılan Trakya Kalkınma Ajansı Kırklareli Koordinatörü Emre Beji ajans olarak yapmayı planladıkları faaliyetler hakkında komite üyelerine bilgilendirmelerde bulundu.

Bilgilendirmenin ardından, bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirilerek, önümüzdeki günlerde yapılması planlanan çalışmalar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantı gündemdeki konuların görüşülmesi ile sona erdi.