Kırklareli il sınırları içerisinde kurulan İlk Genel Müdürlük olacak olan Tarımkredi Yağ Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin kuruluş protokolü Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Mali ve İdari İşler Direktörü Ahmet Taner Şengül tarafından düzenlenen tören ile imzalandı.

Düzenlenen imza töreninde; Muhasebe Uzmanları Talha Çalış, Zuhal Mutlu, Genel Muhasebe Uzmanı Aslı Emir ile İdari İşler Uzman Yardımcısı Canan Şensöz’de yer aldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık yaptığı açıklamasında; “Önümüzdeki günlerde Genel Müdürlük statüsü kazanacak ve Kırklareli’miz il sınırları içerisinde kurulacak olan İlk Genel Müdürlük olması bakımından bizim için çok büyük bir önem taşıyan Tarımkredi Yağ Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin kuruluşuna şahitlik ve ev sahipliği yaptık. Kurulan şirket Balıkesir’in Gömeç Şubesi ile Edirne’nin Uzunköprü Şubesi’ne Genel Müdürlük yapacak. Başta ilimiz ekonomisi olmak üzere ülke ekonomimize büyük katkısı olacak şirketimiz hayırlı olsun” dedi.