Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Aydın Gün, Yönetim Kurulu Üyeleri Gürhan Maden ile Mert Engin Tagay, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan AK Parti Kırklareli İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Gün; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Soner Ilık başkanımızı ve ekibini tebrik ediyoruz. Başta oda üyeleri olmak üzere ilimize hayırlı olsun. İlimiz ekonomisinin gelişmesi için yaptığı işler ortada. Gösterdiği gayret ve çabalar halkımız tarafından da büyük takdir görüyor” dedi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Aydın Gün, Yönetim Kurulu Üyeleri Gürhan Maden ile Mert Engin Tagay’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.