Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Derya Bulut ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Cihan Alkan, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına tekrardan seçilen Soner Ilık’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili olarak açıklamada bulunan MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Derya Bulut ile Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Cihan Alkan; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Soner Ilık başkanımızı ve ekibini tebrik ediyoruz. Başta oda üyeleri olmak üzere ilimize hayırlı olsun. İlimiz ekonomisinin gelişmesi için yaptığı işler ortada. Gösterdiği gayret ve çabalar halkımız tarafından da büyük takdir görüyor” dedi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Derya Bulut ile Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Cihan Alkan’a teşekkür etti.