Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, T.C. Kırklareli Merkez İlçe Muhtarlar Derneği ile Kırklareli merkez ilçenin Mahalle Muhtarları’nı ziyaret ederek, “19 Ekim Muhtarlar Günü”nü kutladı.

* Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Muhtarlarımız devletimiz ile milletimiz arasında önemli bir görev üstlenmektedir”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık gerçekleştirdikleri ziyaretlerinde; “Muhtarlık müessesesi; demokrasimizin, yönetim sistemimizin, kültürümüzün ve toplumsal yaşamımızın en önemli yapı taşlarından biridir. Muhtarlarımız, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Muhtarlarımıza “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla ziyaret gerçekleştirerek, günlerini kutladık. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini ilettiler. Bizlerde sivil toplum kuruluşları olarak üzerimize düşen her türlü görevi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yapacağımızı ifade ettik” dedi.

* Mahalle Muhtarları, KTSO Başkanları Ilık ve Özsan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler

Gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnun kaldıklarını belirten; T.C. Kırklareli Merkez İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Asılbeyli Muhtarı İsmet Cebeci, Karakaş Mahallesi Muhtarı Esra Mağıltaş, Karahıdır Mahallesi Muhtarı Reşat Vardar, İstasyon Mahallesi Muhtarı Naide Şanslı Özdemir, Pınar Mahallesi Muhtarı Nevzat Demir, Karacaibrahim Mahallesi Muhtarı Cengiz Işık, Kocahıdır Mahallesi Muhtarı Celil Tezeren, Doğu Mahallesi Muhtarı Arzu Yıldırım, Akalar Mahallesi Muhtarı Hakan Ediş, Demirtaş Mahallesi Muhtarı Serdal Kocabalta, Bademlik Muhtarı Ersin Derici ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Osman Özkılıç, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.