Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KTSO) Yeni Meclisi ilk toplantısını 18 Ekim 2022 Salı günü saat 17.00’de gerçekleştirdi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan toplantının açılışında yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:

“Odamızın seçim sürecini tamamladık, yorucu ve yoğun geçen bir süreç oldu. Yapılan seçimler sonrasında meclisimizde, meslek komitelerimizde yer almaya hak kazanan herkesi tebrik ediyorum. Tüm üyelerimize bizlere karşı gösterdikleri teveccühlerinden dolayı da teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte ilimiz ekonomisinin büyümesi için var gücümüzle çalışacağız. Biz gerçekten çok büyük bir camiayız. Bu camia içerisinde yer almak gerçekten önemli. Bu camianın içerisinde çok değerli hizmet gönüllüsü arkadaşlarımız var, aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var, genç arkadaşlarımız var, biz onların dinamizm ve vizyonundan, onlar bizlerin tecrübelerinden yararlanarak oluşacak sinerji ile 4 yıl boyunca hep birlikte, Kırklareli’miz için çalışacağız, üreteceğiz. Ben bu çalışma döneminin ilimiz, bölgemiz ve de ülke ekonomimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

* Hesapları İnceleme Komisyonu, Hakem ve Bilirkişiler ile İhale ve Satınalma Komisyonu Üyeleri’nin seçimi yapıldı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ın açılış konuşmasının ardından toplantının gündeminde yer alan; Hesapları İnceleme Komisyonu, Hakem ve Bilirkişiler ile İhale ve Satınalma Komisyonu Üyeleri’nin seçimi yapıldı.

Yapılan oylama sonucunda oy birliği ile Hesapları İnceleme Komisyonu Üyeliği’ne Serdar Dura, Erdal Özlek, Atilla Akın.

İhale ve Satınalma Komisyonu Üyeliği’ne Serkan Keser, Emin Erhan Taşer, Alaattin Ersan Şenyiğit, Bahadır Sucuoğlu, Kadir Duran.

Hakem ve Bilirkişi olarak da Mustafa Bilik, Çiğdem Özbasmacı, Serkan Keser, Sebahattin Şan, Alaattin Ersan Şenyiğit, Bahadır Sucuoğlu, Eyüp Sultan Şenay, Gürkan Oras, Atilla Akın, Özcan Gümüş, Erhan Bilgiç, Muhammed Kaan Bağcı, Emin Erhan Taşer ile Kadir Duran seçildi.

Toplantı gündemde yer alan konuların görüşülerek karara bağlanması, dilek ve temennilerin iletilmesi ile sona erdi.