T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Murat Öztürk ile T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Yöneticisi Kürşat Düzen, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı ziyaret ederek, tekrardan seçilmelerinden dolayı “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Oda olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Murat Öztürk, banka olarak her zaman Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin ve Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirterek, her türlü çalışmada birlikte çalışabileceklerini ifade etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı T.C. Ziraat Bankası Trakya Bölge Yöneticisi Murat Öztürk ile T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Yöneticisi Kürşat Düzen’e teşekkür etti.