Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına üyelerinin büyük teveccühü ile tekrardan seçilen Soner Ilık’a gerçekleştirilen “Hayırlı olsun” ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Ali Güçlü Et Ürünleri sahibi Ali Güçlü ile Onur Güçlü, Okan Güçlü, Ersel Keser, Değer Muhasebe Mali Müşavirlik Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Memduh Ün, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Barış Üske, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bora Zengin, Chia Cafe sahibi Şevket Çalışkan, Ehli Keyf Cafe sahibi İlker Özbey, Uğur Mobilya sahibi Vedat Uğur, Manolya Çiçekçilik sahibi Cengiz Özdil, Moda Züccaciye sahibi Şakir Karakaya, Sekoreç İşletmecisi Serkan Gündöndü ile Vet Trakya Ltd. Şti sahibi Egemen Erçetin ziyaretlerde bulundu.

Ziyaretlerde; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan ile Meclis Üyesi Cengiz Alıpatar’da yer aldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, kendisine ziyaret gerçekleştirerek, iyi dileklerde bulunan ziyaretçilerine teşekkür etti.