Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Aytaç Babalıoğullu, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına tekrardan seçilen Soner Ilık’ı ziyaret ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, gerçekleştirdiği “Hayırlı olsun” ziyaretinden dolayı Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Aytaç Babalıoğullu’ya teşekkür etti. Oda olarak Kırklareli ekonomisinin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için yapılacak olan her türlü çalışmayı birlikte yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Aytaç Babalıoğullu; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret ederek, tekrardan seçilmesinden dolayı tebriklerimi ilettim. Yaptığımız ve yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında bilgiler verdim. İlimiz için yapılacak her türlü çalışmayı birlikte yapmaya hazır olduğumuzu ifade ettim. Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyor ve önümüzdeki günlerde de çalışmaya devam edeceğiz. Başkanlarımıza gösterdikleri yakın ilgi ve nazik konukseverlikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.