Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şube Başkanı Ercan Dinkler, yapılan seçimler sonrası yeniden Başkanlığa seçilen Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Türkiye Sakatlar Derneği Kırklareli Şube Başkanı Ercan Dinkler; “Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Soner Ilık başkanımıza hayırlı olsun demek için ziyaret gerçekleştirdim. Başkanımız ilimiz ekonomisinin gelişmesi için ciddi işler yapıyor. Halkımız da gösterdiği gayret ve çabaları görüyor ve takdir ediyor” dedi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Türkiye Sakatlar Derneği Kırklareli Şube Başkanımız uzun yıllardan beri başarılı bir şekilde hizmette bulunuyor. Bizde kendilerine imkanlarımız ölçüsünde destek vermeye çalışıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerimiz devam edecek. Amacımız ilimize ve dolayısıyla ülkemize hizmet etmek, bu da bizim asli görevimiz. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederim” dedi.