Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (Kırklareli TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şube Müdürü olarak göreve başlayan Kürşat Düzen’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şube Müdürü Kürşat Düzen’e yeni görevinde başarılar diledi. Oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

T.C. Ziraat Bankası Kırklareli Şube Müdürü Kürşat Düzen’de, banka olarak her zaman Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerinin ve Kırklareli esnafının yanında olduklarını belirterek, her türlü çalışmada birlikte çalışabileceklerini ifade etti. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’a gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden son derece memnun kaldığını belirterek teşekkür etti.