Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’na (KTSO) iade-i ziyarette bulunan Kırklareli Valisi Birol Ekici’yi, Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Keser, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ertan Özbek, Hüsnü Güngör Akarca, Ahmet Eroğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Halit Sucuoğlu, Meclis Üyeleri; Burak Özlek, Emin Erhan Taşer ile Mehmet Ecer ağırladı.

Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Sivil toplum örgütlerinin faaliyet gösterdikleri bölgenin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli bir görev üstlenmesi açısından büyük bir öneme sahip olduğunu ifade eden Kırklareli Valisi Birol Ekici bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çeşitli çalışmalar yapabileceklerini ifade etti. Kırklareli’nin gelişimi ve kazandırılacak yeni yatırımlar için Odalar, STK’lar kısacası tüm paydaş kurumlar ile bir arada çalıştıklarını ve Kırklareli’nin en kısa sürede hak ettiği hizmetlere kavuşacağınız belirtti.

Kırklareli Valisi Birol Ekici Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet birimlerini gezerek, oda personellerinin hal ve hatırlarını sorarak, işlerinde kolaylıklar diledi.