Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’ı ziyaret etti. Gündeme ilişkin konular görüşülerek, Tekirdağ TSO ve Kırklareli TSO’nun yürüttüğü çalışma ve projelerle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık;“Birlikte hareket etmemiz ile şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz kazanacak”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Trakya’daki Odalar ve Birlikler arasında birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ederek Bölgemizin kalkınması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gerçekleştireceğimiz ortak istişare ziyaretlerimiz, üyelerimiz ve bölgemiz adına pozitif etki sağlayacaktır. İş birliği çerçevesinde, iş hayatının ve ilimizin gelişimi için bu tür ziyaretleri sıklaştırarak birliktelik ile hareket edeceğiz ve şehrimiz, bölgemiz ve ülkemiz kazanacak” dedi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay yapılacak olan her türlü çalışmaya katkı vermeye hazır olduklarını ifade ederek, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.