Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, KTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fırat Altıntel, KTSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Nihat Bıyıklı ile Ahmet Eroğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilen Kırklarelispor Başkanı Volkan Can’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Kırklarelispor Kulübümüzün başkanlığını yıllardır başarı ile yürütmekte olan Volkan Can Başkanımızı, geçtiğimiz günlerde yapılan Türkiye Futbol Federasyonu Seçimleri’nde Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilmesinden dolayı ziyaret ederek bu önemli görevinde başarılar diledik.

Uzun yıllar profesyonel futbol oynadıktan sonra 27 yaşında Türkiye’nin En Genç Kulüp Başkanı olarak Kırklarelispor Kulüp Başkanlığı’na seçilen Başkanımız, aralıksız 13 yıldır Kırklarelispor Kulüp Başkanlığı görevine devam ediyor. Kırklarelisporumuzu yönetimiyle birlikte devraldığı 2009 yılında, kulübümüzü Süper Amatör Lig’de ilk sezonda Şampiyon yaparak TFF 3. Lig’e, 3. Lig’deki ilk sezonda da Şampiyon yaparak TFF 2. Lig’e çıkartma başarısı gösterdi. Kırklarelisporumuz, o günden bu yana 2. Lig’de başarı ile mücadele ediyor. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanlığını 2019 yılından itibaren sürdüren Başkanımız, Kırklareli ASKF’de 2017-2021 yılları arası 3 yıl süre ile Üst Kurul Delegesi olarak görev yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu yeni yönetiminin yaptığı görev dağılımı ile 2. ve 3. Lig Kulüpleri’nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirildi. Kendisine bu görevinde başarılar dilerim” dedi.