Şeremet Yapı, İnşaat, Taahhüt, Turizm, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahipleri Murat Şeremet ile Ertan Şeremet, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık’ı ziyaret etti.

Ekonominin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için her platformda Kırklareli’deki yatırım imkanlarını anlattıklarını ve olumlu sonuçlar aldıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık şunları kaydetti:

“Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda başta Organize Sanayi Bölgemiz olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Bu kapsamda il merkezimizde faaliyet göstermekte olan Şeremet Yapı, İnşaat, Taahhüt, Turizm, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahipleri Murat Şeremet ile Ertan Şeremet odamızı ziyarette bulundu. Yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgilendirme yaptılar. Ben de kendilerine ilimizdeki yatırım imkanları hakkında bilgiler verdim. Gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”