Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Taha Eğri’yi ağırladı. Ziyarette yapılacak olan ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

* “Yapılacak olan her türlü çalışmaya katkı vermeye hazırız”

Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Taha Eğri, sivil toplum örgütlerinin önemini bildiklerini bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade ederek; “Kırklareli Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak, alanında deneyimli akademisyen kadrosundan yararlanarak; öğrencilerimizin, mezunlarımızın, akademisyenlerimizin ve toplumun ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek her ihtiyaca cevap verebilecek özgün ve kaliteli eğitim-öğretim programlarını hazırlıyoruz. Aldığımız bu  aldığı bu sosyal sorumluluğun gereğini yerine getirerek; toplumumuzun her kesimi için daha kaliteli bir yaşam ve daha iyi bir sosyal çevre sağlanmasına katkıda bulunuyoruz. Yaşam Boyu Öğrenme ilkeleri doğrultusunda hareket ederek; ön lisans, lisans ve lisansüstü seviyelerinde öğrencilerin ve akademisyenlerin öğretim programlarının dışında kalan kişisel gelişimlerini destekleyici programlar düzenliyoruz. Bununla birlikte özellikle üniversite dışında, eğitim sürecinden çıkmış bireylerin hem kendi uzmanlık alanları ile ilgili hem de farklı alanlarda kişisel gelişimlerini arttırmaya yönelik programlar yapıyoruz. Bu doğrultuda verilen hizmet kalitesine bağlı olarak ulusal ve uluslararası alanda imajı ve itibarı yüksek, tanınmış bir Sürekli eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak Kırklareli Üniversitesi öğrencilerimize, mezunlarımıza, akademisyenlerimize, idari personelimize ve toplumumuzun diğer bireylerine hizmet veriyoruz” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını, Oda olarak bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki günlerde yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.