Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, bölgemizde rüzgâr enerjisi yatırımı bulunan Yey Enerji Firma Sahibi Atilla Yıldırım ile birlikte Kırklareli Valisi Birol Ekici’yi makamında ziyaret etti. Ticaret ve sanayi alanında yapılan yatırım ve çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Kırklareli’de istihdamın artırılarak ekonominin canlanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Sivil toplum örgütlerinin faaliyet gösterdikleri bölgenin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli bir görev üstlenmesi açısından büyük bir öneme sahip olduğunu ifade ede Kırklareli Valisi Birol Ekici bu sebeple her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çeşitli çalışmalar yapabileceklerini ifade etti.

Gerçekleştirilen ziyaretten son derece memnun kaldığını ifade eden Kırklareli Valisi Birol Ekici, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile Yey Enerji Firma Sahibi Atilla Yıldırım’a teşekkür etti.