Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Aşçıoğlu ile Ekonomi Habercisi, Ekonomitube Tv Kurucusu Sami Altınkaya, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’ı ziyaret etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ekonominin duayenlerinin gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamın arttırılarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yapılan ve önümüzdeki günlerde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Aşçıoğlu ile Ekonomi Habercisi, Ekonomitube Tv Kurucusu Sami Altınkaya her türlü çalışmada birlikte hareket edebileceklerini ifade ettiler.

Ziyaretin sonunda; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, misafirlerine Kırklareli’nin Coğrafi İşaretli ürünlerinin yer aldığı hediyeleri takdim ettiler.