Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Türk Patent ve Marka Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Tamer Ayar ile heryerden.com sahibi Cem Koç’u ağırladı. Ziyarette; Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti alması ile ilgili gelişmeler değerlendirildi.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık gerçekleştirilen ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Türk Patent ve Marka Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı hemşehrimiz Tamer Ayar ile heryerden.com sahibi Cem Koç beyefendi odamızı ziyarette bulundu. Kırklareli Eski Kaşarı’nın Coğrafi İşareti alması ile ilgili gelişmeleri değerlendirerek, görüş alışverişinde bulunduk.

Oda yönetimi olarak Kırklareli’deki istihdamı artırarak, ekonominin canlanması için bugüne kadar yaptığımız ve önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdim. Her zaman yanımızda olduklarını belirterek yapacağımız her türlü çalışmada birlikte hareket edebileceklerini ifade ettiler” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Türk Patent ve Marka Kurumu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanı Tamer Ayar ile heryerden.com sahibi Cem Koç’a teşekkür etti.