Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) İktisat Kulübü tarafından düzenlenen ve konuşmalarını Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Aşçıoğlu ile Ekonomi Habercisi, Ekonomitube Tv Kurucusu Sami Altınkaya’nın yaptığı “Geleceğe Yatırım” konulu söyleşi programında moderatörlük yaptı. Programda KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan’da yer aldı.

Kırklareli Üniversitesi Kayalı Kampüsü İİBF Fakültesi 15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Hasan Zan Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünal Çağlar, Dekan Yardımcısı Doç Dr. Ömer Faruk Güleç, İktisat Kulübü Başkanı Berkay Selçuk, İktisat Kulübü Başkan Yardımcısı Süleyman Sezer ile kulüp öğrencileri katıldı.Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür’ün yaptığı açılış konuşmasının ardından; söyleşi moderatörü Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ve konuşmacılar Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Aşçıoğlu ile Ekonomi Habercisi, Ekonomitube Tv Kurucusu Sami Altınkaya yerlerini aldılar. Gündemdeki ekonomik sorunlar ile ilgili konuşmacıların yaptığı değerlendirmelerin ardından söyleşi programı sorulan soruların cevaplandırılması ile sona erdi.


Programın sonunda Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür tarafından proprama katkılarından dolayı; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet Aşçıoğlu ile Ekonomi Habercisi, Ekonomitube Tv Kurucusu Sami Altınkaya, İktisat Kulübü Başkanı Berkay Selçuk, İktisat Kulübü Başkan Yardımcısı Süleyman Sezer ile İktisat Kulübü Saymanı Emirhan Deniz’e “Teşekkür Plaketi” verildi.