Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık ile KTSO Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Deri ve Deri Ürünleri Sanayi Meclisi Başkanı Muhittin Savranoğlu, İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Derma Deri Ticaret ve Sanayi Limitet Şirketi sahibi İbrahim Aydoğan, Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berke İçten, Türkiye Deri Sanayicileri Derneği Genel Sekreteri Dr. Onur Görgün, Saraciye Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aydın ile Petek Saraciye Ceosu Hamdi Saraçkardeşler’i ağırladı.

* KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir”

Kırklareli’de ekonominin canlandırılarak, istihdamın arttırılması için her platformda başta Kırklareli OSB olmak üzere, Kırklareli’deki yatırım imkanlarını anlattıklarını ve olumlu sonuçlar aldıklarını ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Bizim tek amacımız ilimizde yaşayanların refah düzeylerini arttırarak, rahat bir yaşam sürmelerini temin etmektir. Bunun içinde tüm yönetim ve meclis üyelerimiz ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Katıldığımız tüm platformlarda ve etkinliklerde Organize Sanayi Bölgemiz başta olmak üzere ilimizdeki yatırım imkanlarını, bire bir yaptığımız temaslarımızda anlatıyoruz. Bu anlatımlarımız sayesinde ilimize yatırım yapmak isteyenler bizleri ziyaret ederek bilgiler alıyor. Bu kapsamda ayakkabıcılık sektöründe faaliyet göstermekte olan ziyaretçilerimiz çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptılar. Bizde Organize Bölgemizdeki imkanlar ve yatırım fırsatları hakkında bilgilendirmede bulunduk. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.